Ludmila Jiřincová
Ex musicis H J
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
lept, 8,6 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, zaskleno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
linoryt, 16,1 x 10,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Slza
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1953, 13 x 9 cm, sign. PD L. Jiřincová 53, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ludmila Jiřincová
Podzim
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 14 x 8 cm, sign. DU L. Jiřincová, DU mimo tisk natrženo, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Strom lásky
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
monotyp, 13 x 9 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Dívčí hlava
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1953, 12,5 x 9 cm, sign. PD L. Jiřincová 53, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 1950, 21,5 x 16 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Ludmila Jiřincová
Dívčí hlavy
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
linoryt, 21,5 x 32 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Ludmila Jiřincová
Černý klobouk
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 22 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Ludmila Jiřincová
Švadlena
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
měkký kryt, 1950, 16 x 24,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 1950, č. 3/5, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Ludmila Jiřincová
Spící
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 1950, 17,5 x 30,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 1950, č. 13/20, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů