Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Ex musicis H J

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    lept, 8,6 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, zaskleno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    linoryt, 16,1 x 10,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Slza

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    litografie, 1953, 13 x 9 cm, sign. PD L. Jiřincová 53, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Podzim

    Položka č.: 258

    litografie, 14 x 8 cm, sign. DU L. Jiřincová, DU mimo tisk natrženo, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Strom lásky

    Položka č.: 259

    monotyp, 13 x 9 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Dívčí hlava

    Položka č.: 260

    litografie, 1953, 12,5 x 9 cm, sign. PD L. Jiřincová 53, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    litografie, 1950, 21,5 x 16 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívčí hlavy

    Položka č.: 262

    linoryt, 21,5 x 32 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Černý klobouk

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    litografie, 22 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Švadlena

    Položka č.: 265

    měkký kryt, 1950, 16 x 24,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 1950, č. 3/5, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Spící

    Položka č.: 266

    litografie, 1950, 17,5 x 30,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 1950, č. 13/20, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů