Roman Franta
Smart Choice
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, plátno, 2012-17, 40 x 40 cm, sign. vzadu RF 2012-17, Roman Franta absolvoval AVU v Praze v ateliérech B. Dlouhého a A. Veselého. Od roku 2008 působil v ateliéru malby M. Rittsteina na pražské AVU, kde léta vyučoval kresbu. V tvorbě Romana Franty můžeme cítit vliv abstraktního expre…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)