Vladimír Novák
(1947-2024)
Velká červená díra
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
akvarel, kvaš, papír, 2008, 58 x 41 cm, sign. NU V. Novák 08, vzadu věnování
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Vladimír Novák
(1947-2024)
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
akvarel, kvaš, papír, 1990, 58,5 x 42 cm, sign. DU V. Novák 90
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Vladimír Novák
(1947-2024)
Kompozice II
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
akvarel, kvaš, papír, 1990, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Novák 1990
Vladimír Novák
(1947-2024)
Postavy
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 1990, 40,5 x 30 cm, sign. DU Vladimír Novák, č. 9/25
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Vladimír Novák
(1947-2024)
Výkřik
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1991, 35,5 x 22,5 cm, sign. DU V. Novák, č. 25/70, výroční list Klubu přátel za rok 1990
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)