Vladimír Novák

(1947-2024)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Velká červená díra

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    akvarel, kvaš, papír, 2008, 58 x 41 cm, sign. NU V. Novák 08, vzadu věnování

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    akvarel, kvaš, papír, 1990, 58,5 x 42 cm, sign. DU V. Novák 90

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Kompozice II

    Položka č.: 56

    akvarel, kvaš, papír, 1990, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Novák 1990

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Postavy

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    litografie, 1990, 40,5 x 30 cm, sign. DU Vladimír Novák, č. 9/25

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Výkřik

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    litografie, 1991, 35,5 x 22,5 cm, sign. DU V. Novák, č. 25/70, výroční list Klubu přátel za rok 1990

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)