Michail Něstěrov

(1862-1942)

  • Michail Něstěrov

    (1862-1942)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 1905, 17 x 27 cm, sign. PD M. Nesterov, rám, Michail Vasiljevič Něstěrov byl významný ruský malíř, klíčový představitel religiózního symbolismu. Jeho tvorba vyniká duchovní hloubkou a citlivostí k náboženským a filozofickým tématům, což ho řadí mezi nejvýraznější umělce své doby. Něstě…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)