Lettau
Rybář
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, sololit, 30 x 40 cm, sign. PD Lettau, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Rybář