• Lettau

    Rybář

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, sololit, 30 x 40 cm, sign. PD Lettau, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)