František Hodonský
Předjaří
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
suchá jehla, 2019, 23,5 x 34,5 cm, sign. PD Hodonský 2019, č. 1/2, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
František Hodonský
Naplavenina
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 1991, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Hodonský 1991, č. 55/65, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
František Hodonský
Protější břeh
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
litografie, 2025, 38 x 48,5 cm, sign. PD Hodonský 2025, č. 1/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
František Hodonský
Čeření
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
dřevořez, 2017, 10 x 19,5 cm, sign. PD Hodonský 2017, č. 8/10, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
František Hodonský
Hra barev
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
dřevořez, 2015, 12 x 29,5 cm, sign. PD Hodonský 2015, č. 26/40, PF 2016 Galerie Tutsch, vyznačen přehyb, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
František Hodonský
Dvě období
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
dřevořez, 2002, 20,7 x 13,7 cm, sign. PD Hodonský 02, rám, č. 103/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
František Hodonský
Z lužních zahrad - Podzim
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
dřevořez, 2014, 60 x 90 cm, sign. PD F. Hodonský, č. 4/5, LN, PN, mírně ohlý roh papíru mimo tiskovou plochu, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
František Hodonský
Hudební motiv
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
dřevořez, 2020, 26,5 x 14 cm, monogr. PD F. H. 2020, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
František Hodonský
Lužní světlo
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 64.000 CZK (2.667 €)
olej, plátno, 1997, 80 x 100 cm, sign. PD Hodonský 97, lišta, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku a jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální…
Aktuální cena: 64.000 CZK (2.667 €)