Zbyšek Sion

(1938-2025)

  • Zbyšek Sion

    (1938-2025)

    Postava

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    litografie, 1995, 31,5 x 23 cm, sign. PD Z. Sion 95, č. 30/110, výroční tisk Klubu přátel 1994, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)