Zbyšek Sion
(1938-2025)
Postava
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
litografie, 1995, 31,5 x 23 cm, sign. PD Z. Sion 95, č. 30/110, výroční tisk Klubu přátel 1994, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)