Karel Laštovka
(1938-1986)
Z cyklu Smrt válce
Položka č.: 367Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
litografie, 66 x 48,5 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 35/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)