Karel Laštovka

(1938-1986)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Z cyklu Smrt válce

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    litografie, 66 x 48,5 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 35/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)