Olga Karlíková

(1923-2004)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    litografie, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 72/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani I

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    tužka, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. DU O. Karlíková, záznam skřivani - duben 94, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani II

    Položka č.: 15

    tužka, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. DU O. Karlíková, záznam skřivani - květen 94, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani III

    Položka č.: 16

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani IV

    Položka č.: 17