Ivan Ouhel

(1945-2021)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, akvarel, papír, 2000, 64 x 48 cm, sign. PD I. Ouhel 2000, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Tři klacky

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    olej, akvarel, papír, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 08, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)