Jiří Slíva

  • Jiří Slíva

    Liberatio, onis

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    serigrafie, 22,5 x 17 cm, sign. PD Jiří Slíva, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Jiří Slíva

    Kohouti

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    litografie, 29 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, pasparta, č. 18/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Jiří Slíva

    GAG

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    litografie, 35,5 x 22 cm, sign. PD Jiří Slíva, pasparta, č. 20/45, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Jiří Slíva

    Tre Grazie

    Položka č.: 227

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    litografie, 21 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 33/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)