Jiří Slíva
Jiří Slíva
Liberatio, onis
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
serigrafie, 22,5 x 17 cm, sign. PD Jiří Slíva, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Slíva
Kohouti
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
litografie, 29 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, pasparta, č. 18/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Jiří Slíva
GAG
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
litografie, 35,5 x 22 cm, sign. PD Jiří Slíva, pasparta, č. 20/45, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Jiří Slíva
Tre Grazie
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 21 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 33/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)