Zdeněk Seydl
(1916-1978)
Chór - dlouhý námořník
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
tužka, akvarel, papír, 30,5 x 33,5 cm, sign. DU Seydl, rám, pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)