Zdeněk Seydl

(1916-1978)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Chór - dlouhý námořník

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    tužka, akvarel, papír, 30,5 x 33,5 cm, sign. DU Seydl, rám, pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)