Karel Gabriel

(1891-1963)

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    U baru

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, kombinovaná technika, sololit, 20 x 29,5 cm, sign. PD Gabriel, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)