Karel Gabriel
(1891-1963)
U baru
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, kombinovaná technika, sololit, 20 x 29,5 cm, sign. PD Gabriel, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)