Bohdan Lacina
(1912-1971)
Portrét básníka
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
akvarel, papír, 1940, 37 x 22,6 cm, sign. LD B. Lacina 40, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)