Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Židle

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 1989, 43,5 x 30,5 cm, sign. DU V. Komárek 89, rám, vzadu věnování: Příteli Františku Vaškovi ručně namaloval V. Komárek, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    tužka, fix, papír, 31 x 46 cm, sign. DU V. Komárek, mimo kresbu lehce natrženo, levý roh ohnutý, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Vladimír Komárek

    Skříň

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    lept, 1977, 44 x 31 cm, sign. PD VKomárek 77, č. 13/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Vladimír Komárek

    Housle

    Položka č.: 335

    lept, 33,5 x 44,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 6/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 336

    lept, 1965, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Komárek 65, č. 16/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Pieta

    Položka č.: 337

    lept, 1970, 36,5 x 49 cm, sign. DU VKomárek 70, č. 37/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Dopis

    Položka č.: 338

    lept, 1966, 42 x 28,5 cm, sign. DU VKomárek 66, č. 43/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Harfa

    Položka č.: 339

    lept, 32,5 x 43 cm, sign. DU VKomárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Dva poháry

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    dřevoryt, 16,3 x 29,9 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)