Vladimír Komárek
Židle
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, plátno, 1989, 43,5 x 30,5 cm, sign. DU V. Komárek 89, rám, vzadu věnování: Příteli Františku Vaškovi ručně namaloval V. Komárek, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Vladimír Komárek
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
tužka, fix, papír, 31 x 46 cm, sign. DU V. Komárek, mimo kresbu lehce natrženo, levý roh ohnutý, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Vladimír Komárek
Skříň
Položka č.: 334Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
lept, 1977, 44 x 31 cm, sign. PD VKomárek 77, č. 13/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Vladimír Komárek
Housle
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
lept, 33,5 x 44,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 6/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Vladimír Komárek
Položka č.: 336Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
lept, 1965, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Komárek 65, č. 16/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Vladimír Komárek
Pieta
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
lept, 1970, 36,5 x 49 cm, sign. DU VKomárek 70, č. 37/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Vladimír Komárek
Dopis
Položka č.: 338Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
lept, 1966, 42 x 28,5 cm, sign. DU VKomárek 66, č. 43/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Vladimír Komárek
Harfa
Položka č.: 339Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
lept, 32,5 x 43 cm, sign. DU VKomárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Vladimír Komárek
Dva poháry
Položka č.: 340Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
dřevoryt, 16,3 x 29,9 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)