Pravoslav Kotík

(1889-1970)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dvojitost

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 1960 - 1961, 81 x 60 cm, sign. PD P. Kotík 60-61, rám, sign. vzadu P. Kotík 1960 -61, autor vystudoval Uměleckoprůmyslovou školu u E.Dítěte a J.Schikanedera, byl členem SVU Mánes, Umělecké besedy a Skupiny Ho-Ho-Ko-Ko. Vystavoval od roku 1910 a v průběhu své tvorby několikrát výrazně p…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Rozhovor

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    tužka, papír, 24,5 x 34 cm, sign. LD P. Kotík, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Postavy

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    akvarel, papír, 1931, 10,4 x 14,7 cm, sign. LD P. Kotík 31, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)