• Josef Liesler

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1945, 30 x 19 cm, sign. PD Liesler 45, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Josef Liesler

    Hamlet

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    lept, 32,5 x 23,5 cm, sign. DU Liesler, pasparta, č. 113/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Liesler

    Na jevišti

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    lept, akvatinta, 1946, 31,2 x 39 cm, sign. PD Liesler 46, na papíře drobná poškození, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 247

    lept, 1945, 15,5 x 24 cm, sign. PD Liesler 45, č. 19/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Soudci

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    litografie, 1945, 30 x 40 cm, sign. PD Liesler 45, č. 16/300, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    litografie, 1984, 40 x 50 cm, sign. PD Liesler 84, rám, č. 92/170, na paspartě puntíky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)