Položka č.: 69Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
tuš, akvarel, kvaš, papír, 1945, 30 x 19 cm, sign. PD Liesler 45, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Hamlet
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
lept, 32,5 x 23,5 cm, sign. DU Liesler, pasparta, č. 113/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Na jevišti
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
lept, akvatinta, 1946, 31,2 x 39 cm, sign. PD Liesler 46, na papíře drobná poškození, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
lept, 1945, 15,5 x 24 cm, sign. PD Liesler 45, č. 19/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Soudci
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
litografie, 1945, 30 x 40 cm, sign. PD Liesler 45, č. 16/300, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1984, 40 x 50 cm, sign. PD Liesler 84, rám, č. 92/170, na paspartě puntíky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)