Alena Anderlová
Batman
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
akryl, plátno, 2023, 80 x 80 cm, sign. vzadu Anderlová , absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Alena Anderlová
Proměna
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
olej, plátno, 100 x 70 cm, sign. vzadu Anderlová, Alena Anderlová je současná česká malířka známá především svými figurálními obrazy, v nichž se často objevují lidé, zvířata a scény z městského či přírodního prostředí. Původně se věnovala užité malbě na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze a kni…
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)