Alena Anderlová

  • Alena Anderlová

    Batman

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    akryl, plátno, 2023, 80 x 80 cm, sign. vzadu Anderlová , absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)

  • Alena Anderlová

    Proměna

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    olej, plátno, 100 x 70 cm, sign. vzadu Anderlová, Alena Anderlová je současná česká malířka známá především svými figurálními obrazy, v nichž se často objevují lidé, zvířata a scény z městského či přírodního prostředí. Původně se věnovala užité malbě na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze a kni…

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)