František Tavík Šimon
(1877-1942)
Herren Gracht
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1918, 33,5 x 41,5 cm, sign. PD F. T. Šimon 1918, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Arabský obchod
Položka č.: 355Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
lept, 1926, 24,5 x 29 cm, sign. PD T. F. Šimon, zažloutlý papír, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Obchod s polévkou
Položka č.: 356Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
lept, 1927, 27 x 30,5 cm, sign. T. F. Šimon, přilepeno k paspartě, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts