Věra Janoušková
(1922-2010)
Propletenec
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
koláž, 1979, 69,5 x 49 cm, sign. PD V. Janoušková 1979, sochařka Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží. Nabízená položka představuje typickou ukázku této tvorby ze závěru 70. let. Aut…
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Věra Janoušková
(1922-2010)
Hlava I
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1997, 26 x 20 cm, sign. PD V. Janoušková 97, č. 44/200
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Věra Janoušková
(1922-2010)
Hlava II
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1997, 26 x 15 cm, sign. PD V. Janoušková 97, č. 73/100