Věra Janoušková

(1922-2010)

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Propletenec

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    koláž, 1979, 69,5 x 49 cm, sign. PD V. Janoušková 1979, sochařka Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží. Nabízená položka představuje typickou ukázku této tvorby ze závěru 70. let. Aut…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Hlava I

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    litografie, 1997, 26 x 20 cm, sign. PD V. Janoušková 97, č. 44/200

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Hlava II

    Položka č.: 165

    litografie, 1997, 26 x 15 cm, sign. PD V. Janoušková 97, č. 73/100