MICL
(1969)
Veselá parta
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:10
olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD Micl, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
MICL
(1969)
Veverka
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:13
olej, plátno, 2024, 45 x 60 cm, sign. vzadu MILC 2024, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
MICL
(1969)
Krátký příběh o nevěře
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:14
olej, plátno, 2023, 60 x 90 cm, sign. vzadu MICL 2023, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
MICL
(1969)
Sněhuláci a třešně
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:24
olej, plátno, 2023, 45 x 60 cm, sign. PD MICL 23, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus