MICL

(1969)

  • MICL

    (1969)

    Veselá parta

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:10

    olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD Micl, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

  • MICL

    (1969)

    Veverka

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:13

    olej, plátno, 2024, 45 x 60 cm, sign. vzadu MILC 2024, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • MICL

    (1969)

    Krátký příběh o nevěře

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:14

    olej, plátno, 2023, 60 x 90 cm, sign. vzadu MICL 2023, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

  • MICL

    (1969)

    Sněhuláci a třešně

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:24

    olej, plátno, 2023, 45 x 60 cm, sign. PD MICL 23, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus