Josef Šolc
(1905-1994)
Položka č.: 2093Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:27
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Šolc
(1905-1994)
Položka č.: 2094Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:28
akvarel, kvaš, tuš, papír, 1985, 57,5 x 45,5 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Šolc
(1905-1994)
Položka č.: 2095Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:29
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice růží
Položka č.: 2096Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:30
akvarel, kvaš, tuš, ruční papír, 1981, 59 x 42,5 cm, sign. PD Josef Šolc 09/81, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Šolc
(1905-1994)
Dvě slunečnice
Položka č.: 2097Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:31
akvarel, kvaš, tuš, papír, 1981, 65,5 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 09/1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Tyller
Hrot pyramidy
Položka č.: 2098Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:32
akvarel, tuš, papír, 1997, 13,2 x 13,2 cm, sign. DU Jiří Tyller, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Bohumil Ullrych
Vesnička s mostem
Položka č.: 2099Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:33
lavírovaná tuš, akvarel, papír, 1928, 21 x 29,4 cm, sign. PD B. Ullrych 28, nalepeno na papíru, papírová pasparta, zezadu autorský štítek, papír na okrajích otřepen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
U pumpy
Položka č.: 2100Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:34
tužka, akvarel, papír, 1938, 19,5 x 15 cm, sign. PD B. Ullrych 38, nalepeno na papíru, papírová pasparta, spodní okraj papíru nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Pradleny
Položka č.: 2101Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:35
tuš, akvarel, papír, 1926, 18,7 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych 26, nalepeno na papíru, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
Koupání
Položka č.: 2102Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:36
akvarel, tuš, papír, 1927, 18,9 x 26 cm, sign. PD. B. Ullrych 27, nalepeno na papíru, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bohumil Ullrych
Postava ženy (akt)
Položka č.: 2103Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:37
tužka, akvarel, papír, 1926, 32,6 x 13,6 cm, sign. LD Ullrych 26, nalepeno na papíru, zažloputlý papír, u dolního okraje papír místy lehce natržen, v rozích púapíru lehce patrne stopy po lepení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
Neposlušný občan USA ( konvolut 3 kreseb)
Položka č.: 2104Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:38
lavírovaná tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, papír lehce pokrčen, na rozích papíry přeloženy ( přeložení nezasahuje do kreseb), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Smiths´Milk (konvolut 2 kreseb)
Položka č.: 2105Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:39
tuš, tužka, papír, oba 21,5 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír nepatrně pokrčen, jeden s papírů má na spodním rohu tuš, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Sedlák na poli ( konvolut 3 kreseb)
Položka č.: 2106Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:40
tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, místy papír lehce pokrčen, jeden z papírů na spodním okraji pod kresbou lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Muži s doutníky (konvolut 3 kreseb)
Položka č.: 2107Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:41
tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý u všech třech kreseb, u dvou kreseb papír na okrajích přeložen (nezasahuje do kreseb), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Úkryt v lesích
Položka č.: 2108Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:42
akvarel, papír, 1945, 41,3 x 55 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, LD kousek papíru z rohu chybí - utržen, u horního okraj odřen papír, u pravého okraje papíru několik světlích skvrn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
Vesnická zábava
Položka č.: 2109Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:43
tuš, akvarel, papír, 29 x 40,7 cm, sign. PD B. Ullrych, papírová pasparta, zažloutlý papír s několika drobnými skvrnkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Bohumil Ullrych
Dům mezi kopci
Položka č.: 2110Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:44
tužka, akvarel, papír, 1918, 13,5 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 1918, nalepeno na papíru, papírová pasparta, na papíru žluté skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Stébla ve větru
Položka č.: 2111Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:45
tuš, akvarel, papír, 14,7 x 28,7 cm, sign. PD B. Ullrych, nalepeno na kartoně, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bohumil Ullrych
Pár (náčrt k ilustraci)
Položka č.: 2112Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:46
tuš, tužka, papír, 1940, 17 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 40, nalepeno na kartonu, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, PH v rohu papír lehce ušpiněn., PD v rohu papír pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
Dům na kopci
Položka č.: 2113Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:47
akvarel, tuš, papír, 1942, 21 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych 42, papír při okrajích mírně pomuchlán, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Volkov
Borovice
Položka č.: 2114Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:48
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Lovec talentů
Položka č.: 2115Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:49
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, napravo text: Nikdo netuší kolik práce dá hledání nových sprintérských talentů...!, růžky papíru mírně pokrčeny, PD modrou tužkou 42%, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Nové stereo
Položka č.: 2116Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:50
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, LD text: A hele - pořídil si zase nové stereo..., PD modrou tužkou 47%, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Máničky
Položka č.: 2117Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:51
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, sign. PD ad, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Na houbách
Položka č.: 2118Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:52
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, u horního okraje papíru modrá čára, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Amorek v hledáčku
Položka č.: 2119Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:53
tuš, tužka, koláž, papír, 23,2 x 33 cm, sign. PD ad, papír u pravého horního rohu ztmavlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Lyžovačka
Položka č.: 2120Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:54
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, papír u spodního kraje lehce ušpiněn, levý dolní roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Klobouky
Položka č.: 2121Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:55
tuš, papír, 23,2 x 33 cm, sign. PD ad, PD text: Tenhle by mi vyhovoval..., papír na levém okraji zažloutlý, na horním okraji několik stop po zrezavělé sponce, pravý roh papíru zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Oldřich Dudek
Na rybách
Položka č.: 2122Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:56
tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Slyšela jsem, že sháníte nějakou velkou žížalu!, papír nahoře u okraje pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)