• Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 2093

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:27

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 2094

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:28

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1985, 57,5 x 45,5 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 2095

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:29

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice růží

    Položka č.: 2096

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:30

    akvarel, kvaš, tuš, ruční papír, 1981, 59 x 42,5 cm, sign. PD Josef Šolc 09/81, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě slunečnice

    Položka č.: 2097

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:31

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1981, 65,5 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 09/1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Tyller

    Hrot pyramidy

    Položka č.: 2098

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:32

    akvarel, tuš, papír, 1997, 13,2 x 13,2 cm, sign. DU Jiří Tyller, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Vesnička s mostem

    Položka č.: 2099

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:33

    lavírovaná tuš, akvarel, papír, 1928, 21 x 29,4 cm, sign. PD B. Ullrych 28, nalepeno na papíru, papírová pasparta, zezadu autorský štítek, papír na okrajích otřepen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    U pumpy

    Položka č.: 2100

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:34

    tužka, akvarel, papír, 1938, 19,5 x 15 cm, sign. PD B. Ullrych 38, nalepeno na papíru, papírová pasparta, spodní okraj papíru nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 2101

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:35

    tuš, akvarel, papír, 1926, 18,7 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych 26, nalepeno na papíru, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 2102

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:36

    akvarel, tuš, papír, 1927, 18,9 x 26 cm, sign. PD. B. Ullrych 27, nalepeno na papíru, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava ženy (akt)

    Položka č.: 2103

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:37

    tužka, akvarel, papír, 1926, 32,6 x 13,6 cm, sign. LD Ullrych 26, nalepeno na papíru, zažloputlý papír, u dolního okraje papír místy lehce natržen, v rozích púapíru lehce patrne stopy po lepení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    Neposlušný občan USA ( konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 2104

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:38

    lavírovaná tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, papír lehce pokrčen, na rozích papíry přeloženy ( přeložení nezasahuje do kreseb), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Smiths´Milk (konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 2105

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:39

    tuš, tužka, papír, oba 21,5 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír nepatrně pokrčen, jeden s papírů má na spodním rohu tuš, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedlák na poli ( konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 2106

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:40

    tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, místy papír lehce pokrčen, jeden z papírů na spodním okraji pod kresbou lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Muži s doutníky (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 2107

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:41

    tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý u všech třech kreseb, u dvou kreseb papír na okrajích přeložen (nezasahuje do kreseb), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Úkryt v lesích

    Položka č.: 2108

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:42

    akvarel, papír, 1945, 41,3 x 55 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, LD kousek papíru z rohu chybí - utržen, u horního okraj odřen papír, u pravého okraje papíru několik světlích skvrn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    Vesnická zábava

    Položka č.: 2109

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:43

    tuš, akvarel, papír, 29 x 40,7 cm, sign. PD B. Ullrych, papírová pasparta, zažloutlý papír s několika drobnými skvrnkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dům mezi kopci

    Položka č.: 2110

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:44

    tužka, akvarel, papír, 1918, 13,5 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 1918, nalepeno na papíru, papírová pasparta, na papíru žluté skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stébla ve větru

    Položka č.: 2111

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:45

    tuš, akvarel, papír, 14,7 x 28,7 cm, sign. PD B. Ullrych, nalepeno na kartoně, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pár (náčrt k ilustraci)

    Položka č.: 2112

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:46

    tuš, tužka, papír, 1940, 17 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 40, nalepeno na kartonu, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, PH v rohu papír lehce ušpiněn., PD v rohu papír pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dům na kopci

    Položka č.: 2113

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:47

    akvarel, tuš, papír, 1942, 21 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych 42, papír při okrajích mírně pomuchlán, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Volkov

    Borovice

    Položka č.: 2114

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:48

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Lovec talentů

    Položka č.: 2115

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:49

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, napravo text: Nikdo netuší kolik práce dá hledání nových sprintérských talentů...!, růžky papíru mírně pokrčeny, PD modrou tužkou 42%, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Nové stereo

    Položka č.: 2116

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:50

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, LD text: A hele - pořídil si zase nové stereo..., PD modrou tužkou 47%, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Máničky

    Položka č.: 2117

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:51

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, sign. PD ad, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Na houbách

    Položka č.: 2118

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:52

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, u horního okraje papíru modrá čára, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Amorek v hledáčku

    Položka č.: 2119

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:53

    tuš, tužka, koláž, papír, 23,2 x 33 cm, sign. PD ad, papír u pravého horního rohu ztmavlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Lyžovačka

    Položka č.: 2120

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:54

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, papír u spodního kraje lehce ušpiněn, levý dolní roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Klobouky

    Položka č.: 2121

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:55

    tuš, papír, 23,2 x 33 cm, sign. PD ad, PD text: Tenhle by mi vyhovoval..., papír na levém okraji zažloutlý, na horním okraji několik stop po zrezavělé sponce, pravý roh papíru zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Oldřich Dudek

    Na rybách

    Položka č.: 2122

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:56

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Slyšela jsem, že sháníte nějakou velkou žížalu!, papír nahoře u okraje pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)