Oldřich Dudek
Letci
Položka č.: 2123Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:57
tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Jo, za mládí - létá jako tryskáč! To já za mlada létal jako Kašpar!, vlevo dole na papíru dvě šedé šmouhy, pravý okraj papíru ohmatán, levý horní roh pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Džungle
Položka č.: 2124Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:58
olej, papír, 11 x 14,3 cm, sign. PD J. Dlabal, nepatrně odřeno na rozích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Čluny
Položka č.: 2125Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:59
olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo nahoře je plátno ohnuté a v míste ohybu je malba prasklá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zasněžené hory
Položka č.: 2126Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:00
olej, plátno, 13,6 x 19,3 cm, sign. LD J. Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Uvnitř paláce
Položka č.: 2127Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:01
olej, papír, 12,6 x 12,8 cm, sign. PD J. Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zátiší s melounem
Položka č.: 2128Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:02
olej, plátno, 11 x 23,8 cm, sign. LD J. Dlabal, na pravém okraji plátno otřepeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Obří důl
Položka č.: 2129Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:03
olej, papír, 13 x 15 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Plachetnice ve Vídni
Položka č.: 2130Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:04
olej, papír, 10 x 14,8 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Wien, v levo dole na rohu utržen kousek papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Las Palmas
Položka č.: 2131Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:05
olej, plátno, 10,1 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Los Palmas, na pravém okraji malba lehce odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Roma Caracall
Položka č.: 2132Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:06
olej, papír, 10,8 x 14,7 cm, sign. PD Dlabal, LD Roma Caracall, pravý horní roh lehce natržen; v levo dole chybí malý kousek rohu papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Písečný hrad
Položka č.: 2133Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:07
olej, papír, 10,9 x 19,9 cm, sign. LD J. Dlabal, u spodního okraje na několika místech malba odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Západ slunce nad Lipnem
Položka č.: 2134Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:08
olej, plátno, 11,8 x 23,7 cm, sign. PD J. Dlabal, DU: Lipno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Vchod obrostlý růžemi
Položka č.: 2135Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:09
olej, papír, 15,6 x 21,5 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo dole kousek rohu papíru utržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
A. Imrich
Položka č.: 2136Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:10
olej, dřevěná překližka, 26 x 37,6 cm, sign. PD A. Imrich, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Aleš Kublák
Sesutá kytka
Položka č.: 2137Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:11
olej, akryl, plátno, 2022, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 22, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Aleš Kublák
Obraz 80
Položka č.: 2138Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:12
olej, akryl, plátno, 2025, 55 x 50 cm, monogr. LD AK 25, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Svážení sena
Položka č.: 2139Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:13
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pobřeží při západu slunce
Položka č.: 2140Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:14
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Z pole
Položka č.: 2141Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:15
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Eduard Toman
Dívka v kroji
Položka č.: 2142Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:16
olej, překližka, 18,5 x 15 cm, sign. PD Ed. Toman, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Bouře nad kopcem
Položka č.: 2143Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:17
olej, papír, 1931, 33,8 x 42,6 cm, sign. PD B. Ullrych 31, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Bohumil Ullrych
Dívka v červené sukni
Položka č.: 2144Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:18
olej, papír, 1948, 30 x 21,5 cm, sign. PD B. Ullrych 48, LD v rohu papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Bohumil Ullrych
Portrét dívky
Položka č.: 2145Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:19
olej, papír, 28,9 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych, mírně pokrčené okraje papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Bohumil Ullrych
Pradlena
Položka č.: 2146Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:20
olej, karton, 1931, 30,5 x 31 cm, sign. LD B. Ullrych 1931, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ivan Antoš
Rostliny
Položka č.: 2147Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:21
lept, 2016, 14,7 x 8,7 cm, sign.PD Ivan Antoš 16, č. 1/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Bobek
(1925-2006)
Madonna
Položka č.: 2148Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:22
dřevoryt, akvarel, 9,1 x 8,4 cm, sign. PD J. Bobek, 125/200, vydala Lyra Pragensis, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze, člen skupiny INDEX
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Vladimír Cidlinský
Položka č.: 2149Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:23
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Olga Čechová
(1925)
Křídla
Položka č.: 2150Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:24
dřevoryt, 1986, 5 x 8 cm, sign. PD Olga Čechová 86, p. f. 1987, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Olga Čechová
(1925)
Dvě rybky
Položka č.: 2151Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:25
dřevoryt, 1984, 9 x 6,3 cm, sign. PD Olga Čechová 84, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Černý
Položka č.: 2152Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:26
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)