• Oldřich Dudek

    Letci

    Položka č.: 2123

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:57

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Jo, za mládí - létá jako tryskáč! To já za mlada létal jako Kašpar!, vlevo dole na papíru dvě šedé šmouhy, pravý okraj papíru ohmatán, levý horní roh pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Džungle

    Položka č.: 2124

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:58

    olej, papír, 11 x 14,3 cm, sign. PD J. Dlabal, nepatrně odřeno na rozích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Čluny

    Položka č.: 2125

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:59

    olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo nahoře je plátno ohnuté a v míste ohybu je malba prasklá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžené hory

    Položka č.: 2126

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:00

    olej, plátno, 13,6 x 19,3 cm, sign. LD J. Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Uvnitř paláce

    Položka č.: 2127

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:01

    olej, papír, 12,6 x 12,8 cm, sign. PD J. Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 2128

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:02

    olej, plátno, 11 x 23,8 cm, sign. LD J. Dlabal, na pravém okraji plátno otřepeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Obří důl

    Položka č.: 2129

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:03

    olej, papír, 13 x 15 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice ve Vídni

    Položka č.: 2130

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:04

    olej, papír, 10 x 14,8 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Wien, v levo dole na rohu utržen kousek papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Las Palmas

    Položka č.: 2131

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:05

    olej, plátno, 10,1 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Los Palmas, na pravém okraji malba lehce odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Roma Caracall

    Položka č.: 2132

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:06

    olej, papír, 10,8 x 14,7 cm, sign. PD Dlabal, LD Roma Caracall, pravý horní roh lehce natržen; v levo dole chybí malý kousek rohu papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Písečný hrad

    Položka č.: 2133

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:07

    olej, papír, 10,9 x 19,9 cm, sign. LD J. Dlabal, u spodního okraje na několika místech malba odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce nad Lipnem

    Položka č.: 2134

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:08

    olej, plátno, 11,8 x 23,7 cm, sign. PD J. Dlabal, DU: Lipno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vchod obrostlý růžemi

    Položka č.: 2135

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:09

    olej, papír, 15,6 x 21,5 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo dole kousek rohu papíru utržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • A. Imrich

    Položka č.: 2136

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:10

    olej, dřevěná překližka, 26 x 37,6 cm, sign. PD A. Imrich, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Aleš Kublák

    Sesutá kytka

    Položka č.: 2137

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:11

    olej, akryl, plátno, 2022, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 22, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Aleš Kublák

    Obraz 80

    Položka č.: 2138

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:12

    olej, akryl, plátno, 2025, 55 x 50 cm, monogr. LD AK 25, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Svážení sena

    Položka č.: 2139

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:13

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Pobřeží při západu slunce

    Položka č.: 2140

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:14

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Z pole

    Položka č.: 2141

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:15

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Eduard Toman

    Dívka v kroji

    Položka č.: 2142

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:16

    olej, překližka, 18,5 x 15 cm, sign. PD Ed. Toman, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Bouře nad kopcem

    Položka č.: 2143

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:17

    olej, papír, 1931, 33,8 x 42,6 cm, sign. PD B. Ullrych 31, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v červené sukni

    Položka č.: 2144

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:18

    olej, papír, 1948, 30 x 21,5 cm, sign. PD B. Ullrych 48, LD v rohu papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Bohumil Ullrych

    Portrét dívky

    Položka č.: 2145

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:19

    olej, papír, 28,9 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych, mírně pokrčené okraje papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena

    Položka č.: 2146

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:20

    olej, karton, 1931, 30,5 x 31 cm, sign. LD B. Ullrych 1931, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ivan Antoš

    Rostliny

    Položka č.: 2147

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:21

    lept, 2016, 14,7 x 8,7 cm, sign.PD Ivan Antoš 16, č. 1/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Bobek

    (1925-2006)

    Madonna

    Položka č.: 2148

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:22

    dřevoryt, akvarel, 9,1 x 8,4 cm, sign. PD J. Bobek, 125/200, vydala Lyra Pragensis, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze, člen skupiny INDEX

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Položka č.: 2149

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:23

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Křídla

    Položka č.: 2150

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:24

    dřevoryt, 1986, 5 x 8 cm, sign. PD Olga Čechová 86, p. f. 1987, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Dvě rybky

    Položka č.: 2151

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:25

    dřevoryt, 1984, 9 x 6,3 cm, sign. PD Olga Čechová 84, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Černý

    Položka č.: 2152

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:26

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)