• Inge Popelková

    Položka č.: 2183

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:57

    linoryt, 1981, 17,4 x 8 cm, sign. PD Inge Popelková 1981, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Z knih pravěku - Prof. Jiří Siblík

    Položka č.: 2184

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:58

    dřevoryt, 1961, 9 x 9 cm, sign. DU Přibyl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Julie Raslová

    Socha v zahradě

    Položka č.: 2185

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:59

    serigrafie, 20 x 11,2 cm, sign. PD Julie Raslová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927)

    Postava

    Položka č.: 2186

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:00

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Josef Říha

    (1910-1986)

    Položka č.: 2187

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:01

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milan Staněk

    (1931-2015)

    Strom v krajině

    Položka č.: 2188

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:02

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Sůra

    (1929-2011)

    Memento

    Položka č.: 2189

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:03

    serigrafie, 1999, 22,5 x 14 cm, sign. DU Jaroslav Sůra 1999, č. 20/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Association Graphic International v Curychu, Asociace volné grafiky a mezinárodní…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Svolinský

    Ptáček

    Položka č.: 2190

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:04

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Položka č.: 2191

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:05

    litografie, 17,5 x 8,5 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Gabriel Štrba

    Anděl

    Položka č.: 2192

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:06

    lept, kombinovaná technika, papír, 1984, 22,3 x 14,9 cm, sign. DU Gabriel Štrba, autorský tisk, dole věnování, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslav Švihla

    (1933)

    Liberec

    Položka č.: 2193

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:07

    suchá jehla, 16 x 9,5 cm, sign. DU J. Švihla, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Před domem

    Položka č.: 2194

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:08

    litografie, 1992, 16,5 x 11,2 cm, sign. UD V. Tesař 92, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ivana Tošovská

    Pírka IV.

    Položka č.: 2195

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:09

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ivana Tošovská

    Pírka III.

    Položka č.: 2196

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:10

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ivana Tošovská

    Pírka II.

    Položka č.: 2197

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:11

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ivana Tošovská

    Pírka

    Položka č.: 2198

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:12

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jindřich Štreit

    Mezinárodní rok seniorů 1999

    Položka č.: 2199

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:13

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Štreit

    Mezinárodní rok seniorů 1999

    Položka č.: 2200

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:14

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Štreit

    Mezinárodní rok seniorů 1999

    Položka č.: 2201

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:15

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Štreit

    Mezinárodní rok seniorů 1999

    Položka č.: 2202

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:16

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Štreit

    Mezinárodní rok seniorů 1999

    Položka č.: 2203

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:17

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Štreit

    Mezinárodní rok seniorů 1999

    Položka č.: 2204

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:18

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Štreit

    Mezinárodní rok seniorů 1999

    Položka č.: 2205

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:19

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Štreit

    Mezinárodní rok seniorů 1999

    Položka č.: 2206

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:20

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Štreit

    Jindřich Štreit (s věnováním a podpisem)

    Položka č.: 2207

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:21

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Autoportrét

    Položka č.: 2208

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:22

    tisk, pohled, 14,7 x 10,3 cm, podpis na pohledu LKuba, zezadu na pohledu věnování s podpisem Kuba 15. XI. 1945, adresováno Jar. a Jan Pošová. Ludvík Kuba (1863–1956) byl český malíř, spisovatel a folklorista. Ve své tvorbě se zaměřoval na venkovské motivy, portréty a krajiny, často inspirované jihoč…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Položka č.: 2209

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:23

    pohlednice, 14,5 x 10,3 cm, sign. LD Jan Slavíček 14 / III 1963, Jan Slavíček (1900–1977) byl český malíř, syn slavného impresionisty Antonína Slavíčka. Ve své tvorbě se zaměřoval na krajiny, městské motivy a zátiší, často s jemnou barevností a lyrickým výrazem. Jeho obrazy zachycují především pražs…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Letní kytice

    Položka č.: 2210

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:24

    tisk, pohled, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD Jan Slavíček, Jan Slavíček (1900–1977) byl český malíř, syn slavného impresionisty Antonína Slavíčka. Ve své tvorbě se zaměřoval na krajiny, městské motivy a zátiší, často s jemnou barevností a lyrickým výrazem. Jeho obrazy zachycují především pražská zákoutí a…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Gennadij Alexandrov

    QR Cod 1

    Položka č.: 2211

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:25

    lept, suchá jehla, 2023, 14,7 x 20,8 cm, sign. PD Alexandrov 2023, č. 15/100, na zadní straně razítko autora, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Alena Antonová

    Položka č.: 2212

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:26

    lept, 2011, 11 x 8 cm, sign. PD A. Antonová 11, č. 38/81, báseň J. Seiferta, Edice Éra, ke 110. výročí narození JS, org. papír. přebal, výborný stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)