Jan Bauch
(1898-1995)
Akt zezadu
Položka č.: 2213Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:27
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Noční hudba
Položka č.: 2214Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:28
litografie, 1995, 54,8 x 43,7 cm, sign. DU KBeneš 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Okno
Položka č.: 2215Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:29
litografie, 1994, 48,8 x 40,3 cm, sign. DU KBeneš 94, č. 51/90, při okrajích lehce pomačkaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Karel Beneš
(1932-2021)
Vrbecké panenky
Položka č.: 2216Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:30
litografie, 1986, 25,7 x 29,5 cm, sign. DU KBeneš 86, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jana Bergerová
(1964)
Lidová píseň
Položka č.: 2217Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:31
suchá jehla, 1988, 28,5 x 19,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 88, č. 1/15, rožky nepatrně pokrčené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jana Bergerová
(1964)
Dáma s jednorožcem II.
Položka č.: 2218Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:32
suchá jehla, 1989, 49,5 x 32,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 89, č. 19/25, při okrajích nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslava Bičovská
V den patnáctých narozenin
Položka č.: 2219Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:33
dřevoryt, 24 x 14 cm, sign. PD Jaroslava Bičovská, č. 3/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Blaha
(1961)
Vločka
Položka č.: 2220Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:34
lept, mezzotitna, 50 x 39,7 cm, lehce pokčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan Blaha
(1961)
Labyrint
Položka č.: 2221Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:35
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bořivoj Borovský
(1933-2012)
Zlaté kapky I
Položka č.: 2222Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:36
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Cyril Bouda
Benvenuto Cellini
Položka č.: 2223Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:37
mědirytina, 1936, 19,1 x 12,5 cm, papírová pasparta, značeno v desce LD CB, místy zažloutlý papír, , na okrajích papír místy ušpiněn nebo odřen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Brázda
Setkání
Položka č.: 2224Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:38
lept, mezzotinta, 2008, 13 x 10 cm, sign. DU Jiří Brázda 08, č. 199/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Březina
(1922-2004)
Leningrad
Položka č.: 2225Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:39
dřevoryt, 1976, 35,2 x 45,2 cm, sign. PD Březina 76, č. 40/75, papír u horního a spodního okraje lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Michal Burget
(1970)
Jiráskova chata
Položka č.: 2226Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:40
lept, 2019, 21 x 15 cm, sign. PD Burget 2019, klip rám, a. t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Lubomír Dušek
Chodec
Položka č.: 2227Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:41
lept, akvatinta, 47,5 x 42,5 cm, sign. DU L. Dušek, č. 35/50, nepatrně ohmataný a zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
La Salletta
Položka č.: 2228Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:42
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
František Emler
(1912-1992)
Chalupy v Německém v zimě
Položka č.: 2229Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:43
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Milan Entler
Na břehu
Položka č.: 2230Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:44
litografie, 47 x 36,5 cm, sign. PD Milan Entler , pasparta, č. 62/80, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Milan Erazim
(1946-2020)
Šance
Položka č.: 2231Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:45
litografie, 1989, 39,5 x 33,5 cm, sign. PD M. Erazim 89, č. 46/100, rožky nepatrně naražené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Alois Fišárek
(1906-1980)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 2232Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:46
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ingrid Glaserová
Kafka
Položka č.: 2233Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:47
akvatinta, mezzotinta, lept, 1992, 65 x 48 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 11/86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Anna Grmelová
(1926-2000)
Pozdrav moravské zemi
Položka č.: 2234Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:48
dřevoryt, 1980, 27 x 14,7 cm, sign. LD AGrmelová 80, báseň Jar. Seiferta, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Anna Grmelová
(1926-2000)
Kdysi a kdesi
Položka č.: 2235Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:49
dřevoryt, 1996, 10,3 x 7,2 cm, sign. PD AGrmelová, č. 40/70, báseň J. Seiferta, Edice Éra, ke 110. výročí narození JS, org. papír. přebal, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Na plese
Položka č.: 2236Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:50
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Eva Hašková
Kdysi a kdesi
Položka č.: 2237Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:51
lept, 2011, 10 x 6,8 cm, sign. PD Eva Hašková 011, č. 10/60, báseň J. Seiferta, Edice Éra, ke 110. výročí narození JS, org. papír. přebal, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Hlaváček
Zuby
Položka č.: 2238Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:52
linořez, 60,8 x 91 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan Hnízdil
PF 1978
Položka č.: 2239Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:53
litografie, 1977, 21 x 30 cm, sign. PD Hnízdil 77, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1986
Položka č.: 2240Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:54
litografie, 1985, 21 x 20 cm, sign. LD Hnízdil 85, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1988
Položka č.: 2241Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:55
litografie, 1987, 21 x 10,5 cm, sign. PD Hnízdil 87, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 76
Položka č.: 2242Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:56
litografie, 1975, 21 x 29,5 cm, sign. DU Hnízdil 75, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)