• Alois Moravec

    Betlém

    Položka č.: 1223

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:17

    litografie, 1976, 22,8 x 15,8 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1977, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, v horních rozích lehce otřepena, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Rybář

    Položka č.: 1224

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:18

    litografie, 1946, 12,5 x 20,5 cm, sign. PD AMoravec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Z Českého Ráje

    Položka č.: 1225

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:19

    litografie, 1952, 16 x 22 cm, sign. DU AMoravec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Orel (Václava a Hana Jandovi, PF 1935)

    Položka č.: 1226

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:20

    dřevoryt, 1934, 11,6 x 8,9 cm, papír mírně zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Mrázek

    (1926-2013)

    Hoch

    Položka č.: 1227

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:21

    litografie, 1982, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD K. Mrázek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Letohrádek královny Anny

    Položka č.: 1228

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:22

    litografie, 1946, 18,5 x 9,5 cm, sign. DU Karel Müller, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Rudolf Karel Nešvera

    (1920)

    Fons Libertatis

    Položka č.: 1229

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:23

    suchá jehla, 8,7 x 4,1 cm, sign. PD R. K. Nešvera, 43076, mírně zažloutlý papír

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Věra Nohelová

    PF 2003

    Položka č.: 1230

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:24

    tuš, papír, 2002, 9,8 x 14,2 cm, monogramováno PD J. Č., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vojta Nolč

    (1912-1989)

    Květiny ve váze (PF 1965)

    Položka č.: 1231

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:25

    akvarel, fix, papír, 1964, 23,9 x 32,6 cm, sign. PD Vojta Holč, na pravé polovině malba květin, na levé polovině text: p. f. 165 Vojta Holč, papír ušpiněn, papír uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák Aloise Boháče a Vladimíra Pukla v jejich uměleckých ateliérech, č…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Ruka

    Položka č.: 1232

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:26

    litografie, 8,2 x 7,7 cm, sign. DU M. Nováček, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Lidový motiv

    Položka č.: 1233

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:27

    dřevořez, 1969?, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU M. Nováček, uvnitř vepsáno PF 1970 a blíž neurčená signatura, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Položka č.: 1234

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:28

    bromostříbrná fotografie, 1979, 20 x 16,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • J. Novotný

    Muž a žena

    Položka č.: 1235

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:29

    suchá jehla, 1985, 8,5 x 7 cm, sign. PD J. Novotný 85, č. 7/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Oberthor

    PF 1973

    Položka č.: 1236

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:30

    litografie, 1972, 10 x 20 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Oberthor

    Stegosaurus

    Položka č.: 1237

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:31

    litografie, 1973, 20,2 x 8 cm, sign. LD K. Oberthor 73, PF 1974, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Oberthor

    PF 1985

    Položka č.: 1238

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:32

    litografie, 1984, 15 x 10,5 cm, sign. DU K. Oberthor 84, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Oberthor

    Panna Marie s Ježíšem

    Položka č.: 1239

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:33

    litografie, 1990, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU K. Oberhor 90, P.F. 1991, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Oberthor

    PF 1961

    Položka č.: 1240

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:34

    litografie, 1990, 15,3 x 22 cm, sign. DU K. Oberthor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Oberthor

    Tři králové

    Položka č.: 1241

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:35

    litografie, 1959, 17,4 x 12 cm, sign. DU K. Oberthor, na druhé straně věnování: Mnoho úspěchů Vám a Vaši ctěné rodině přejí Marie a Karel Oberthorovi. Praha 2. ledna 1960, PF 1960, na papíře skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na …

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Antonín Odehnal

    (1931-2017)

    Moře

    Položka č.: 1242

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:36

    dřevoryt, 1985, 8 x 18 cm, sign. PD A. Odehnal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Položka č.: 1243

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:37

    suchá jehla, 1976, 8,5 x 14,7 cm, sign. PD Jan Otava, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Michal Pastorák

    Schoulená

    Položka č.: 1244

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:38

    linoryt, 1983, 11,6 x 9,8 cm, sign. PD Pastorák 83, č. 138/200, papír uprostřed přeložen - na levé půlce papíru grafika, na pravé půlce papíru PF 1984, Burdátš, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Položka č.: 1245

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:39

    linoryt, 8,5 x 19 cm, sign. PD F. Peterka, novoročenka Mudr. Vladimír Servus, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Západ slunce

    Položka č.: 1246

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:40

    serigrafie, tempera, papír, 1974, 15 x 11 cm, sign. LD F. Peterka, PF 1975, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Praga

    Položka č.: 1247

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:41

    tisk, 1982, 21 x 29,7 cm, sign. DU Pitrmann, přehnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vilém Plocek

    (1930-2001)

    PF 1976

    Položka č.: 1248

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:42

    litografie, 1974, 15 x 21 cm, sign. v tisku, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miroslav Pokluda

    (1919)

    Vánoce

    Položka č.: 1249

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:43

    litografie, 20 x 10 cm, sign. LD Pokluda, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Poláček

    (1935-2000)

    Pták

    Položka č.: 1250

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:44

    litografie, 1987, 5 x 3 cm, sign. UD J. Poláček 87, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jordan Popov

    Láska není ničí majetek

    Položka č.: 1251

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:45

    litografie, 1981, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD Jordan, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Příbramský

    (1920)

    Korouhvička

    Položka č.: 1252

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:46

    lept, 1967, 17,7 x 5,9 cm, sign. LD Příbramský 67, PF 1968, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)