Josef Čapek

(1887-1945)

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    O zánětu okostice I

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    tuš, papír, 1929, 30 x 21,5 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 80 000 - 100 000 CZK

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Chlapec s rybou

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    linořez, 1918, 17,7 x 14,4 cm, sign. PD J. Čapek, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000 - 50 000 CZK

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Zima

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    linořez, 1918, 21,4 x 15,3 cm, sign. PD J. Čapek, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000 - 50 000 CZK

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    V hostinci

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    linořez, 1919, 10,6 x 8,7 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Nevěstka

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    linořez, 1919, 10,2 x 7,2 cm, sign. PD Josef Čapek, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 12 000 - 18 000 CZK

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Hrající si děti

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    tužka, papír, 1916, 17,5 x 12 cm, DU monogr. J. Č. , studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    O zánětu okostice II

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    tuš, papír, 1929, 30 x 21,5 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 80 000 - 100 000 CZK

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Hlava ženy I

    Položka č.: 281283

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:08

    linořez, 1916, 18 x 12 cm, sign. PD J. Čapek, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook