Z pole
Položka č.: 2141Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:15
olej, karton, 29 x 38 cm, rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Mladý muž
Položka č.: 2179Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:53
litografie, 16,2 x 8,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Hold jaru
Položka č.: 2303Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:57
dřevoryt, 15 x 12,5 cm, značeno v desce PD , místy u okrajů pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Na dvoře
Položka č.: 2304Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:58
dřevoryt, 5,5 x 10 cm, papír nahoře (mimo tisk) lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Charón s tritony, Faustul předává Romula a Réma své ženě
Položka č.: 2305Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:59
lavírovaná kresba, 29 x 21 cm, oboustranná kresba, ruční papír s vodoznakem, pokrčený, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
U kostela
Položka č.: 2306Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:00
litografie, 24,2 x 32,5 cm, srolovaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Mučedník
Položka č.: 2307Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:01
lept, 13 x 8 cm, ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Loučení
Položka č.: 2308Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:02
dřevoryt, 4,3 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
U stánku s jídlem
Položka č.: 2309Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:03
dřevoryt, 4,5 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
V dílně
Položka č.: 2310Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:04
dřevoryt, 5,3 x 7,1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
U ohně
Položka č.: 2311Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:05
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Na lovu
Položka č.: 2312Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:06
dřevoryt, 4,3 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Diskuze
Položka č.: 2313Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:07
dřevoryt, 4,2 x 6,2 cm, v dolní části papíru u okraje šedá čára od akvarelu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Rytíř na koni a jeho služebníci
Položka č.: 2314Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:08
dřevoryt, 5,4 x 7,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
S velkým batohem
Položka č.: 2315Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:09
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)