Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Z pole

    Položka č.: 2141

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:15

    olej, karton, 29 x 38 cm, rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mladý muž

    Položka č.: 2179

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:53

    litografie, 16,2 x 8,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hold jaru

    Položka č.: 2303

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:57

    dřevoryt, 15 x 12,5 cm, značeno v desce PD , místy u okrajů pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Na dvoře

    Položka č.: 2304

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:58

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, papír nahoře (mimo tisk) lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Charón s tritony, Faustul předává Romula a Réma své ženě

    Položka č.: 2305

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:59

    lavírovaná kresba, 29 x 21 cm, oboustranná kresba, ruční papír s vodoznakem, pokrčený, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U kostela

    Položka č.: 2306

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:00

    litografie, 24,2 x 32,5 cm, srolovaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mučedník

    Položka č.: 2307

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:01

    lept, 13 x 8 cm, ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Loučení

    Položka č.: 2308

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:02

    dřevoryt, 4,3 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U stánku s jídlem

    Položka č.: 2309

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:03

    dřevoryt, 4,5 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    V dílně

    Položka č.: 2310

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:04

    dřevoryt, 5,3 x 7,1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U ohně

    Položka č.: 2311

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:05

    dřevoryt, 4,3 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Na lovu

    Položka č.: 2312

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:06

    dřevoryt, 4,3 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Diskuze

    Položka č.: 2313

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:07

    dřevoryt, 4,2 x 6,2 cm, v dolní části papíru u okraje šedá čára od akvarelu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rytíř na koni a jeho služebníci

    Položka č.: 2314

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:08

    dřevoryt, 5,4 x 7,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    S velkým batohem

    Položka č.: 2315

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:09

    dřevoryt, 4,5 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook