Betlém z Vysočiny

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 17:52

    papírový betlém, lehce poškozena postavička hudebníka, lehce opotřebený celkový stav, polystyren a mechový podklad, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Karpatský betlém

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 17:56

    papírový betlém, 35 x 49 cm, vydáno k projektu Kouzlo karpatských tradic, r. 2011, tři dvojlistové archy, velmi pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hebrejská pohádka

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 17:58

    kniha, 23 x 16,5 cm, vyd. Sinai, Tel-Aviv, Israel, 1955, 18 celostránkových ilustrací, hebrejský text, pevná vazba, 36s., pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Psací sada

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:19

    kombinovaná technika, Psací sada, 6 ks, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Hráči póla

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:20

    kvaš, papír, 29,5 x 29 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:21

    olej, dřevěná deska, 13 x 22,4 cm

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Položka č.: 730

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:22

    olej, karton, 47,5 x 63,5 cm, rám

    Chlapec

    Položka č.: 731

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:23

    olej, papír, 21 x 14 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Položka č.: 732

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:24

    lept, 20 x 10,3 cm, rám, vzadu ve výřezu razítko: Středočeská galerie, inv. č. 1819, restituce Středočeská galerie, na rámu drobné oděrky

    Sousoší

    Položka č.: 733

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:25

    žula, v. 12 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poprsí ženy

    Položka č.: 734

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:26

    olej, plátno, 21 x 26 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození

    Motiv z Japonska

    Položka č.: 735

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:27

    zlacený dřevoryt na japanu, 46 x 63 cm, Antikvariát Dlážděná

    Rytíř na koni

    Položka č.: 736

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:28

    podmalba na skle, 37 x 26 cm, zdobený rám, Antikvariát Dlážděná

    Trubadúr

    Položka č.: 737

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:29

    Memento mori

    Položka č.: 738

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:30

    podmalba na skle, 35 x 30 cm, zdobený rám, Antikvariát Dlážděná

    Podzimní krajina se stádem ovcí

    Položka č.: 739

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:31

    olej, plátno, 44 x 54 cm, rám, malba mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná

    Partie z Českého ráje

    Položka č.: 740

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:32

    olej, karton, 43 x 53 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Podkrkonoší

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:33

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Svatá Filoména

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:34

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Svatý František Borgiáš

    Položka č.: 743

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:35

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Akt dívky s listem

    Položka č.: 744

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:36

    olej, karton, 35,5 x 24,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:37

    sádrová plastika, 60. léta, 32,7 x 16,8 cm, studenstká práce, místy drobná poškození

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Položka č.: 746

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:38

    sádrová plastika, 60. léta, 32 x 16 cm, studenstká práce, místy drobná poškození

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Krajina s potokem

    Položka č.: 747

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:39

    olej, dřevěná deska, 11,3 x 16 cm

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Lázeňský dům ve Wiesbadenu

    Položka č.: 748

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:40

    lept, akvarel, 15 x 22,4 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Ženský akt

    Položka č.: 749

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:41

    uhel, kvaš, papír, 2004, 69 x 49 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 750

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:42

    olej, malířská lepenka, 35 x 25 cm, dílo pravděpodobně asijského umělce, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dekorativní závěsný reliéf

    Položka č.: 751

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:43

    kachel, sádra, 54 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kočka

    Položka č.: 752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:44

    olej, překližka, 75,5 x 40,5 cm, při okrajích lehce poškozeno

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Horní Ostrovec u Písku

    Položka č.: 753

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 13:45

    olej, karton, 1957, 21,5 x 31,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)