František Emler
(1912-1992)
Kostel
Položka č.: 1073Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:47
litografie, 1981, 12 x 8 cm, sign. PD F. Emler, č. 87/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Emler
(1912-1992)
Zimní vesnice
Položka č.: 1074Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:48
litografie, 1981, 12 x 8 cm, sign. PD F. Emler, č. 88/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Emler
(1912-1992)
Kostel
Položka č.: 1075Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:49
litografie, 1980, 12 x 8 cm, sign. PD F. Emler, č. 5/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Emler
(1912-1992)
Položka č.: 1076Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:50
tisk, 1982, 6,5 x 10 cm, značeno v tisku PD F. Emler, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Věra Faberová
PF 1980
Položka č.: 1077Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:51
litografie, 1979, 14 x 10,8 cm, sign. PD Věra Faberová 1979, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Západ slunce nad mořem
Položka č.: 1078Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:52
litografie, 1964, 10 x 16,9 cm, sign. PD V. Fiala, PF 1965, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Marie Fišáková
Kůň
Položka č.: 1079Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:53
lept, 1985, 13,7 x 7,5 cm, sign. PD Fišáková 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Petr Fleissig
Kohoutí muž
Položka č.: 1080Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:54
tisk, 1999, 14,5 x 10,5 cm, sign. DU Petr Fleissig 99, PF MM, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Michael Florian
(1911-1984)
PF 1974 K. a L. Vaníčkovi
Položka č.: 1081Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:55
dřevoryt, 1973, 11,5 x 6,5 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Plzeňská madona
Položka č.: 1082Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:56
dřevoryt, 1967, 19 x 9,8 cm, sign. PD Florian, PF 1968, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Archandél Michael (P. F. 1975)
Položka č.: 1083Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:57
dřevoryt, 1974, 10,8 x 5,9 cm, sign. PD Florian, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Zasněžená kaple (P. F. 1980)
Položka č.: 1084Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:58
dřevořez, 1979, 10,8 x 7 cm, sign. PD Florian, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Schody do nebes
Položka č.: 1085Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:59
dřevoryt, 1964, 15,5 x 12,2 cm, sign. PD M. Florian, PF 1965, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Rudolf Franke
PF 1978
Položka č.: 1086Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:00
dřevoryt, 1977, 15,5 x 21 cm, sign. na zadní straně R. Franke 77, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Friedrich
Jablíčka (P. F. 98)
Položka č.: 1087Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:01
lept, akvatinta, 1997, 5,6 x 5,6 cm, sign. PD Friedrich 97, č. 24/35, u levého dolního rohu růžová skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Friedrich
Šnek / Kam spěcháme? (P. F. 1997)
Položka č.: 1088Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:02
suchá jehla, 1996, 3 x 7,5 cm, sign. PD Friedrich 1996, č. 16/40, zezadu na papíru věnování od autora, nepatrně zvlněny okraje papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Fučíková
Anděl - PF 1960
Položka č.: 1089Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:03
dřevoryt, 1959, 13,2 x 12 cm, sign. PD Fučíková R., přání do Nového roku od tety Gusty (Fučíkové?) z 20. XII. 1959, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Anna Grmelová
(1926-2000)
Srnky
Položka č.: 1090Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:04
litografie, 1967, 14,8 x 10,5 cm, PF 1968, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ivan Gruber
(1929-2015)
Jesličky
Položka č.: 1091Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:05
dřevoryt, 10 x 10,6 cm, sign. PD Ivan Grubr, pravý dolní růžek papíru utržen, u spodního okraje papír nenápadně pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Haise
(1903-1990)
PF 1963
Položka č.: 1092Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:06
dřevoryt, 1962, 14,5 x 19,4 cm, sign. PD V. Haise, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Hána
(1927-1994)
Karlův most
Položka č.: 1093Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:07
litografie, 1976, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD J. Hána 76, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Mirko Hanák
(1921-1971)
Laň
Položka č.: 1094Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:08
litografie, 1968, 11 x 18,8 cm, sign. PD Hanák 68, občas žluté šmouhy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
Lípa (P. F. 1970)
Položka č.: 1095Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:09
lept, 8,5 x 6,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
Položka č.: 1096Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:10
suchá jehla, 2001, 10,8 x 8,7 cm, sign. PD Jan Hladík 2006, PF 2007 Jenny a Jan Hladíkovi , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
Člověk a kost
Položka č.: 1097Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:11
suchá jehla, 1982, 9,5 x 6 cm, sign. UD Hladíkovi, PF 83, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
Portrét
Položka č.: 1098Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:12
suchá jehla, 1991, 9,3 x 9,5 cm, sign. PD Jan Hladík, PF 1992 J. + J. Hladíkovi, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
Žena s loutnou
Položka č.: 1099Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:13
suchá jehla, 2000, 14,5 x 8,1 cm, sign. PD Jan Hladík 2000, PF 2001 Jenny a Jan Hladíkovi, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
Dítě s flétnou
Položka č.: 1100Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:14
suchá jehla, 2002, 17,5 x 9 cm, sign. PD Jan Hladík 2002, PF 2003 Jenny a Jan Hladíkovi, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
Položka č.: 1101Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:15
suchá jehla, 1998, 16,4 x 8,5 cm, sign. PD Jan Hladík 98, PF 1998 Jenny a Jan Hladíkovi, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
Matka se synem
Položka č.: 1102Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 16:16
suchá jehla, 1999, 16,5 x 8,5 cm, sign. PD Jan Hladík 99, autorský tisk, PF 2000 Jenny a Jan Hladíkovi, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)