Vladimír Pukl
(1896-1970)
Holubice
Položka č.: 1041Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:15
dřevoryt, 1960, 12,9 x 9,8 cm, sign. PD Vl. Pukl , 36/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Štěch
(1908-1982)
PF
Položka č.: 1042Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:16
linoryt, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Stromy (P. F. 1969)
Položka č.: 1043Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:17
dřevořyt, 1968, 12,3 x 7,9 cm, sign. PD Karel Tondl , papír u pravého horního okraje pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Pař…
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Ježíšek u krbu
Položka č.: 1044Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:18
dřevoryt, 9 x 6 cm, lehce zažloutlý papír, nepatrně pokrčeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen So…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Urban
(1868-1919)
Anděl
Položka č.: 1045Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:19
litografie, 19 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Zahrada
Položka č.: 1046Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:20
dřevoryt, 11,5 x 8,8 cm, sign. PD Vik, natištěný text: Děkuji Vám srdečně za blahopřání k mým osmdesátým narozeninám a současně Vám přeji vše nejlepší v příštím roce Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, za…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Vánoce 1930
Položka č.: 1047Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:21
dřevoryt, 1929, 11,5 x 9 cm, sign. PD Vik, Novoročenka Dr. Schieszla na rok 1930, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České a…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Krysař
Položka č.: 1048Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Gennadij Alexandrov
Ulice v zimě
Položka č.: 1049Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:23
lept, 2007, 7,4 x 7,4 cm, sign. PD Alexandrov, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dolfa Bartošík
Modlitba (P. F. 1937 Dolfa Bartošík)
Položka č.: 1050Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:24
dřevořez, 1936, 10,2 x 7,3 cm, sign. PD Dolfa Bartošík, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Olga Beráková
(1908-1996)
Matka s dcerou
Položka č.: 1051Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:25
sítotisk, 1975, 19 x 12 cm, sign. PD Olga Beráková, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alexej Beran
Dopisní obálka / Portréty
Položka č.: 1052Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:26
2x lept, 8,5 x 6,3 , 8,8 x 8,2 cm, obě sign. PD Beran, při okrajích mírně pomačkaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Adolf Born
(1930-2016)
Muž a žena
Položka č.: 1055Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:29
tisk, 20 x 17 cm, Darování od Milana a Jany Škampových, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Bořivoj Borovský
(1933-2012)
Liška
Položka č.: 1056Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:30
lept, 1979, 9 x 7 cm, sign. PD Borovský, č. 48/50, PF 1980, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Cyril Bouda
Konfety
Položka č.: 1057Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:31
barevný dřevoryt, 14,5 x 11 cm, sign. PD C. Bouda, značeno v desce LD CB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Albín Brunovský
(1935-1997)
Krajina pre poprsí (PF 1994)
Položka č.: 1058Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:32
tisk, 16 x 13,3 cm, sign. PN A. Brunovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Bubeníček
(1913-1989)
Večírek
Položka č.: 1059Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:33
litografie, 1984, 15 x 13,1 cm, sign. PD V. Bubeníček 84, PF 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zdeněk Bugáň
Ryba
Položka č.: 1060Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:34
litografie, 1978, 5 x 7,2 cm, sign. PD Bugáň Zdeněk 78, č. 178/200, PF 1979, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Bubáka
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zdeněk Bugáň
Slunce
Položka č.: 1061Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:35
litografie, 1978, 6,3 x 6,5 cm, sign. PD Bugáň Zdeněk 78, č. 178/200, PF 1979, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Bubáka
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Antonín Burka
(1886-1947)
Maskovaný muž (PF 1930)
Položka č.: 1062Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:36
dřevoryt, 1929, 12,1 x 8,3 cm, sign. PD, novoročenka Prokopa Tomana ml., zažloutlý papír,levý dolní a pravý horní roh pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kouly a A. Liebschera na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Ceplecha
(1926)
Zvířata
Položka č.: 1063Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:37
litografie, 1982, 13,5 x 10 cm, sign. NU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Boudy, Salcmana a Lidického, pravidelný přispěvatel časopisu Dikobraz
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Cidlinský
Zimní vesnice
Položka č.: 1064Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:38
litografie, 1981, 13 x 19,5 cm, sign. PD , č. 37/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Motýlí žena
Položka č.: 1065Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:39
dřevoryt, 1976, 10,6 x 5 cm, sign. DU Olga Čechová 76, č. 71/200, přeloženo jako přání: vpravo grafika, vlevo text: PF 1977 E. Šmejkal s rodinou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Ptáček
Položka č.: 1066Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:40
dřevoryt, 10 x 6,9 cm, sign. PD Olga Čechová , č. 89/200, přeloženo jako přání: na levé straně grafika, vpravo text: PF 1976 přejí Josef a Jana Runštukovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Srdce na dlani
Položka č.: 1067Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:41
dřevoryt, 9,4 x 7,3 cm, sign. PD Olga Čechová, přeloženo jako přání: na levé straně grafika, na pravé straně text: PF 1974 Karel Žižkovský s rodinou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
V Malé Tatře
Položka č.: 1068Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:42
dřevoryt, 1965, 10,3 x 15,3 cm, sign. PD Karel Dlabola 1965, 104/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Drozd
(1924-1984)
Kostel s hvězdným nebem
Položka č.: 1069Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:43
litografie, 1982, 10 x 15 cm, sign. PD , č. 117/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole a na VŠUP v Praze, grafická speciálka A. Strnadela, člen Sdružení umělců Slezských, Umělecké besedy a tvůrčí skupiny Bezruč
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Drozd
(1924-1984)
Trubač
Položka č.: 1070Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:44
litografie, 1983, 18,5 x 26,5 cm, sign. PD, č. 66/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole a na VŠUP v Praze, grafická speciálka A. Strnadela, člen Sdružení umělců Slezských, Umělecké besedy a tvůrčí skupiny Bezruč
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Robert Dúbravec
(1924-1976)
Položka č.: 1071Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:45
dřevoryt, 1975, 17 x 13 cm, sign. PD R. Dúbravec 75, č. 91/170, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Emler
(1912-1992)
Položka č.: 1072Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 15:46
tisk, 1979, 7,5 x 9,5 cm, sign. DU F. Emler, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)