Oldřich Jelen
(1961)
Zrození
Položka č.: 2257Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:11
litografie, 2013, 24,9 x 22 cm, sign. PD Jelen 2013, č. 81/125, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)