Bohumila Letochová
Zatmění slunce
Položka č.: 1917Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2026 15:26
litografie, 2000, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD Bohumila Letochová 2000, 29/30, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu