Ladislav Rusek

(1927-2012)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Píseň o vločkách

    Položka č.: 2335

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:29

    litografie, 21 x 30 cm, sign. DU LRusek, sign. báseň Jar. Seiferta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)