Bohumil Pospíšil

(1914-1996)

  • Bohumil Pospíšil

    (1914-1996)

    Letní krajina

    Položka č.: 282054

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:33

    olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)