Bedřiška Uždilová
Motiv z Vysočiny
Položka č.: 881Vyvolávací cena: 43.800 CZK (1.825 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:23
olej, plátno, 2017, 95 x 100 cm, sign. PD BU 17, lišta
Aktuální cena: 43.800 CZK (1.825 €)