Jiří Chadima

  • Jiří Chadima

    Skica I

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:00

    tužka, fix, papír, 10,3 x 14 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Skica V

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:01

    tužka, fix, papír, 10,5 x 13,7 cm, sign. DU Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Skica VII

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:02

    tužka, fix, papír, 12 x 15,1 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Skica IX

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:03

    tužka, fix, papír, 6,5 x 10,2 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Skica XI

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:04

    tužka, fix, papír, 1962, 16 x 11 cm, sign. PD Chadima 1962, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Skica XIII

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:05

    tužka, fix, pastel, papír, 10 x 16,5 cm, sign. PN Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Skica XIV

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:06

    tužka, akvarel, papír, 9,2 x 8,5 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Skica XV

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:07

    tužka, fix, papír, 12 x 10 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Skica XVII (Náves)

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:08

    tužka, papír, 2002, 15 x 21 cm, sign. PD Chadima 2002, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Skica XIX

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:09

    tužka, akvarel, papír, 1966, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Chadima

    Zdechovice I.

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:10

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Jiří Chadima

    Nábřeží

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:11

    serigrafie, 2023, 39 x 59 cm, sign. PD Chadima 2023, č. 65/100, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jiří Chadima

    Spící loďky

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:12

    tempera, sololit, 2023, 24 x 48,5 cm, sign. PD Chadima 23, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Jiří Chadima

    Pod jezem

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:13

    tempera, sololit, 2024, 21 x 26 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

  • Jiří Chadima

    Plovárna za městem

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:14

    tempera, sololit, 2023 - 24, 12,5 x 32,8 cm, sign. PD Chadima 24, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

  • Jiří Chadima

    Rybář

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:15

    tempera, sololit, 2017, 19,5 x 12 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jiří Chadima

    Zasněženo

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:16

    tempera, sololit, 2024, 19 x 34,3 cm, sign. PD Chadima 24, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Jiří Chadima

    Na břehu III

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:17

    tempera, sololit, 2023, 11 x 18 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Jiří Chadima

    Modrá řeka

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:18

    litografie, 1990, 11 x 34 cm, sign. PD Chadima 90, rám, č. 68/75, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jiří Chadima

    Navigace

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:19

    litografie, 1972, 11,8 x 15 cm, sign. PD Chadima 72, č. A.T, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Jiří Chadima

    Duha

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:20

    litografie, 1986, 15 x 20 cm, sign. PD Chadima 86, č. 2/75, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Jiří Chadima

    Na břehu

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:21

    tempera, sololit, 2024, 20 x 40 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

  • Jiří Chadima

    Zásobníky

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:22

    tempera, sololit, 2025, 19 x 27 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jiří Chadima

    Plovárna

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:23

    tempera, sololit, 2025, 19 x 30 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Jiří Chadima

    Červený hausbót

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:24

    tempera, sololit, 2024, 15 x 31 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jiří Chadima

    U řeky

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:25

    tempera, sololit, 2025, 20 x 26 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Jiří Chadima

    Loděnice

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:26

    tempera, sololit, 2025, 20 x 25 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

  • Jiří Chadima

    Žlutý domek

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:27

    tempera, sololit, 2025, 12 x 22 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jiří Chadima

    Hausbóty II

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:28

    tempera, sololit, 2025, 13 x 20 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jiří Chadima

    Přístavště

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:29

    tempera, sololit, 2025, 14 x 21 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar