Jiří Chadima
(1923)žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar; malíř, grafik; do 1958 pracoval v oboru užité a knižní grafiky a propagační tvorby; vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar; od 1958 vystavuje obrazy a grafiku se skupinami Tvorba a Městská krajina v Hradci Králové; zastoupen ve sbírkách GHMP, Galerie moderního umění v Hradci Králové, GU Karlovy Vary aj. (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)
Jiří Chadima
Skica I
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:00
tužka, fix, papír, 10,3 x 14 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Chadima
Skica V
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:01
tužka, fix, papír, 10,5 x 13,7 cm, sign. DU Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Chadima
Skica VII
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:02
tužka, fix, papír, 12 x 15,1 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Chadima
Skica IX
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:03
tužka, fix, papír, 6,5 x 10,2 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Chadima
Skica XI
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:04
tužka, fix, papír, 1962, 16 x 11 cm, sign. PD Chadima 1962, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Chadima
Skica XIII
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:05
tužka, fix, pastel, papír, 10 x 16,5 cm, sign. PN Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Chadima
Skica XIV
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:06
tužka, akvarel, papír, 9,2 x 8,5 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Chadima
Skica XV
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:07
tužka, fix, papír, 12 x 10 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Chadima
Skica XVII (Náves)
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:08
tužka, papír, 2002, 15 x 21 cm, sign. PD Chadima 2002, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Chadima
Skica XIX
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:09
tužka, akvarel, papír, 1966, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Chadima
Zdechovice I.
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:10
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Jiří Chadima
Nábřeží
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:11
serigrafie, 2023, 39 x 59 cm, sign. PD Chadima 2023, č. 65/100, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Chadima
Spící loďky
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:12
tempera, sololit, 2023, 24 x 48,5 cm, sign. PD Chadima 23, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Jiří Chadima
Pod jezem
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:13
tempera, sololit, 2024, 21 x 26 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Jiří Chadima
Plovárna za městem
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:14
tempera, sololit, 2023 - 24, 12,5 x 32,8 cm, sign. PD Chadima 24, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Jiří Chadima
Rybář
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:15
tempera, sololit, 2017, 19,5 x 12 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Jiří Chadima
Zasněženo
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:16
tempera, sololit, 2024, 19 x 34,3 cm, sign. PD Chadima 24, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Jiří Chadima
Na břehu III
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:17
tempera, sololit, 2023, 11 x 18 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Jiří Chadima
Modrá řeka
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:18
litografie, 1990, 11 x 34 cm, sign. PD Chadima 90, rám, č. 68/75, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jiří Chadima
Navigace
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:19
litografie, 1972, 11,8 x 15 cm, sign. PD Chadima 72, č. A.T, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Jiří Chadima
Duha
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:20
litografie, 1986, 15 x 20 cm, sign. PD Chadima 86, č. 2/75, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Chadima
Na břehu
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:21
tempera, sololit, 2024, 20 x 40 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Jiří Chadima
Zásobníky
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:22
tempera, sololit, 2025, 19 x 27 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Jiří Chadima
Plovárna
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:23
tempera, sololit, 2025, 19 x 30 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Jiří Chadima
Červený hausbót
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:24
tempera, sololit, 2024, 15 x 31 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Jiří Chadima
U řeky
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:25
tempera, sololit, 2025, 20 x 26 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Jiří Chadima
Loděnice
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:26
tempera, sololit, 2025, 20 x 25 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Jiří Chadima
Žlutý domek
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:27
tempera, sololit, 2025, 12 x 22 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Jiří Chadima
Hausbóty II
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:28
tempera, sololit, 2025, 13 x 20 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Jiří Chadima
Přístavště
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:29
tempera, sololit, 2025, 14 x 21 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar