Jan Krejčí

(1942-2001)

  • Jan Krejčí

    (1942-2001)

    Zrození

    Položka č.: 2281

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (73 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:35

    litografie, 1992, 49,2 x 38,2 cm, sign. PD Jan Krejčí 92, č. 15/30, v rohu lehce pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kytky, K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.750 CZK (73 €)