Rudolf Vejrych

(1882-1939)

  • Rudolf Vejrych

    (1882-1939)

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 21,5 x17 cm, monogr. PD V. R., rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)