Milan Entler
Na břehu
Položka č.: 2230Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:44
litografie, 47 x 36,5 cm, sign. PD Milan Entler , pasparta, č. 62/80, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)