Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Tři grácie
Položka č.: 255338Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:15
akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)