Oldřich Karel

  • Oldřich Karel

    Konvolut 24 grafik

    Položka č.: 1184

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:28

    19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Oldřich Karel

    Nešťastné milující děvče

    Položka č.: 1355

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:19

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)