Oldřich Karel
Konvolut 24 grafik
Položka č.: 1184Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:28
19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Oldřich Karel
Nešťastné milující děvče
Položka č.: 1355Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:19
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)