Markéta Zlesáková
(1976)
Rebarborky II.
Položka č.: 281988Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:55
akryl, plátno, 2020, 160 x 110 cm, sign. vzadu ZLESA., Markéta Zlesáková diplomovala v ateliéru Jiřího Lindovského na AVU v Praze v roce 2004. Dlouhodobě zpracovává zejména vzpomínky z pobytu na Novém Zélandu a v Tongánském království. Hlavním tématem jejích maleb i grafik jsou krajiny, které posouv…
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Odhadní cena: 120 000 - 140 000 CZK