Chava Pressburger
Položka č.: 281688Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:11
akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)