Petr Ptáček
(1968)
Mezi krami
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:34
litografie, 2004, 37,8 x 28,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 22/40
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Petr Ptáček
(1968)
Cadillac
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:08
litografie, 2011, 10 x 32,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 78/100
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu