Milan Staněk
(1931-2015)
Strom v krajině
Položka č.: 2188Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:02
litografie, 2003, 8,2 x 9,4 cm, sign. PD M. Staněk 03, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)