Milan Staněk

(1931-2015)

  • Milan Staněk

    (1931-2015)

    Strom v krajině

    Položka č.: 2188

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:02

    litografie, 2003, 8,2 x 9,4 cm, sign. PD M. Staněk 03, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)