Tereza Bulisová
(1989)
Únik
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Tereza Bulisová
(1989)
New York
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akryl, plátno, 2020, 60 x 40 cm, sign. zezadu Tereza Bulisová
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)