Jindřich Kovařík
(1928-2019)
Milovník špaget
Položka č.: 2269Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:23
litografie, 1988, 30,7 x 25,2 cm, sign. DU JKovařík 88, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jindřich Kovařík
(1928-2019)
Chopinův koncert
Položka č.: 2270Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:24
litografie, 1986, 35,5 x 25,3 cm, sign. PD JKovařík 1986, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jindřich Kovařík
(1928-2019)
Jezdec
Položka č.: 2271Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:25
litografie, 1989, 59,2 x 43,3 cm, sign. DU JKovařík 1989, při okrajích zašpiněný papír, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)