Jiří Beránek
(1945-2021)
Zrak
Položka č.: 326Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
akvarel, běloba, uhel, papír, 1989, 62 x 88 cm, sign. PD Jiří Beránek 89, při okrajích natržený a pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)