Jitka Nesnídalová
(1983)
Schloss
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 90 x 100 cm, sign. PD Jin24
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
(1983)
Schloss